אודותינו

נעים להכיר וברוכים הבאים

הגימלים היא קבוצת לייפסטייל ל "פנויים מחדש". הקבוצה הוקמה אצלי, שרון ושלר, בגינה עם שי, חבר טוב וגרוש ותיק, נוכחנו לדעת שאין מועדון חברים או משהו בסגנון שמרכז פעילויות לייפסטייל, מסיבות, ארועים לקהל של "פנויים מחדש" איכותיים עם סינון והקפדה על רמה נאותה של התנהלות … זה נכון שמצאנו מספר קבוצות גרושים וגרושות ודייטינג בפייסבוק אבל לא מצאנו מסגרות איכותיות, בעלות מינון נכון של נשים וגברים, ובעיקר לא מצאנו את מה שחיפשנו – אפשרויות לבלות ביחד בקבוצות שונות לפי איזורים שונים בארץ ובבילויים המונים עשרות ומאות מאיתנו.

נכון ל 2020 אנו מונים עשרות אלפים כ 60000~ גרושים וגרושות מרחבי הארץ. הקמנו את צוות "המטבחון" המארגן פעילויות רבות ושוות לחברים שיאפשרו בילויי משותף. בין יתר הפעילויות מסיבות ,בילויים משותפים, סרטים, ספא, הפלגות, סוסים, הרצאות מעניינות, ארוחות שוות, טיולים, טיולי ג'יפים, סופי שבוע, הצגות והטבות בתחום הלייפסטייל ועוד.

מודל הקבוצה וההצטרפות אל הגימלים פועל בשיטת חבר מביא חבר אבל האישור הוא של צוות של אנשים שבודק כמיטב יכולתו אם החבר החדש מתאים מבחינת קבוצת הגיל ומצב משפחתי. הגימלים כיום היא קבוצה גדולה ומגוונת של גברים ונשים פנויים ופנויות בטווחי גילאים 30-55 המחולקים לשני חתכי גילאים:
– גימל לייט – החברים הצעירים יותר.
– גימל – הקבוצה הבוגרת.

ביולי 2016 התחלנו מהלך של להזמין חברים, גימלים – גרושים וגרושות מהמעגלים הפרטיים שלנו בכדי לבנות מעגל גדול ואיכותי שיבלה יחד. קבוצת הגמלים גדלה במהירות רבה ולשמחתנו מונה אלפים רבים כמונו. הנכם מוזמנים להצטרף ולצרף אלינו גברים ונשים בדיוק כמוכם: פנויים, חיוביים, טורפים את החיים החדשים, אנו מבקשים שתצרפו רק חברה טובים שאתם מכירים אישית בבקשה…

גימל – הגימלים – גימל לייט – קבוצת "פנויים מחדש" המורכבת מפנויים פנויות גרושים גרושות פרודים פרודות מספקת מערך תומך מלא בכל הקשור להליך הפרדה ובעיקר החיים שאחריה.

מוזמנים לעשות את הצעד, ליצור עימנו קשר ולהצטרף
בברכה ואהבה
שרון ושלר

"הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנחנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור. זה האור שבנו לא האפלה שבתוכנו שמפחיד אותנו יותר מכול. אנחנו שואלים את עצמנו, איזה זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? למען האמת, איזה זכות יש לכם לא להיות? אתם ילדיו של אלוהים. כשאתם בוחרים לשחק בקטן אתם לא משרתים את העולם. אין שום דבר נאור בצמצום האישיות שלנו כדי שאחרים לא ירגישו חסרי ביטחון. נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו, כל אחד מאתנו נושא את הקסם הזה בתוכו. כאשר אנחנו נותנים לאור הפנימי שלנו לזרוח אנחנו מעניקים, בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו. כשאנחנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים."
מריאן ויליאמסון - Marianne Williamson)‏,8 ביולי 1952
סופרת ואקטיביסטית רוחנית